Ķīmiskās tīrītavas „CLEAN CONTROL” automātiskā pieņemšanas punkta Tīromāts izstrādājumu pieņemšanas, izpildīšanas un izsniegšanas noteikumi.

1. Ķīmiskās tīrītavas „CLEAN CONTROL” automātiskā pieņemšanas punktā Tīromāts var nodot izstrādājumus uz ķīmisko tīrīšanu vai mazgāšanu. Pasūtījums tiek izpildīts ar priekšapmaksu- ar pārskaitījumu.

2. Ķīmiskā tīrītava „CLEAN CONTROL” brīdina, ka pakalpojuma sniegšanas kvalitātei izvirzāmas vispārpieņemtās prasības netiek nodrošinātas gadījumā, ja:

3. Ķīmiskā tīrītava „CLEAN CONTROL” neatbild par neizturīgu, nenoņemamu izstrādājumu furnitūru - pogām, kniedēm, sprādzēm, polsteriem, pērlītēm, rāvējslēdzējiem, rāvējslēdzēju kuģīšiem, spiedpogu krāsojumu, kā arī par citiem dekoriem.

4. Ņemot vērā to, ka pasūtījumu uzglabāšana Tīromātā ir ierobežota, pasūtījums tiks uzglabāts 7 dienas. Laicīgi neizņemtie pasūtījumi, tiks nogādāti uz citu glabāšanas vietu. Veicot pasūtījuma apmaksu, Jūs iepazināties ar augstāk minētiem Pakalpojuma līguma noteikumiem un piekrītat tiem.

SIA “Status Kosmētika”