Kimiskas tiritavas „CLEAN CONTROL” izstradajumu pienemsanas, izpildisanas un izsniegsanas noteikumi.

1. „CLEAN CONTROL” ķīmiskajā tīrītavā tiek veikta izstrādājumu ķīmiskā tīrīšana un mazgāšana. Tīrīšanas process ir automatizēts. Pasūtījums tiek izpildīts ar priekšapmaksu- skaidrā naudā vai ar norēķinu karti.

2. Ķīmiskā tīrītava „CLEAN CONTROL” brīdina, ka pakalpojuma sniegšanas kvalitātei izvirzāmas vispārpieņemtās prasības netiek nodrošinātas gadījumā:

3. Ķīmiskā tīrītava „CLEAN CONTROL” neatbild par neizturīgo, nenoņemamo izstrādājumu furnitūru - pogām, sprādzēm, polsteriem, pērlītēm, rāvējslēdzējiem, rāvējslēdzēju kuģīšiem, spiedpogu krāsojumu, kā arī par dekoriem.

4. Ņemot vērā to, ka apģērbu uzglabāšanas vieta ķīmiskajā tīrītavā ”CLEAN CONTROL” ir ierobiežota, tiek ieviesta kavējuma maksa par noteiktajā laikā neizņemtajām drēbēm. Līdz divām nedēļām no noteiktās saņemšanas dienas kavējuma maksa netiek aprēķināta. Par katru nākamo nokavēto dienu tiek noteikta soda nauda EUR 1.00 dienā. Drēbes glabājas ķīmiskajā tīrītavā „CLEAN CONTROL” 2 mēnešus no nodošanas brīža. Ja klients tīrīšanai vai mazgāšanai nodotās mantas neizņem divu mēnešu laikā no pieņemšanas dienas, ķīmiskā tīrītava “CLEAN CONTROL” šīs mantas izmanto pēc saviem ieskatiem.

5. Pakalpojuma EKA čeka nozaudēšanas gadījumā, ķīmiskās tīrītavas „CLEAN CONTROL” darbinieki izsniedz nodoto izstrādājumu tikai pēc klienta iesnieguma, kurā tiek atspoguļota sekojoša informācija: izstrādājumu precīzs apraksts; kad bija nodotas; kad vajadzēja izņemt; kas tika nodots; izstrādājumu krāsa; ražotāja firma; furnitūras apraksts; cik ir samaksāts par pakalpojumu; personas datus (vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs). Iesniegumu jāiesniedz ķīmiskās tīrītavas darbiniekam. Izstrādājumi tiks izsniegti klientiem divu nedēļu laikā no iesnieguma nodošanas brīža.

6. Lai patērētājam atmaksātu par pakalpojumu samaksāto summu  ir jāuzraksta iesniegums, kuru izskata 15 (piecpadsmit) darbadienu laikā un nauda tiek pārskaitīta uz patērētāja bankas kontu. 

SIA “Status Kosmētika”