Kā mūs atrast:

Ķīmiskā tīrītava meklē apģērbu un veļas pieņēmēju.

Darbs - T/C "Rimi Ogre" Rīgas ielā 33, Ogrē.
Darba laiks no 10:00 līdz 21:00.
Vidēji mēnesī 15 maiņas.

Darba pienākumi - klientu apkalpošana, apģērbu pieņemšana un izsniegšana klientiem, kvīts noformēšana, darbs ar kases aparātu. No Jums sagaidām - spēju komunicēt ar dažādiem cilvēkiem, precizitāti un atbildības sajūtu, latviešu un krievu valodas zināšanas.

Interesentiem lūgums sūtīt CV uz e-pastu: sorti@sorti.lv vai zvanīt pa tālruni 67516835, darba dienās no plkst. 09:00 līdz plkst. 17:00.

«Clean Control» ķīmisko tīrītavu tīkls — vadošā kompānija savā sfērā ar lielu pieredzi veiksmīgā darbā ar privātiem pasūtījumiem Baltijas valstīs.

Uz šo dienu ķīmiskās tīrītavas «Clean Control», ar tīrīšanu uz vietas veiksmīgi strādā katru dienu bez brīvdienām visos lielākajos Latvijas tirdzniecības centros. Kā arī Lietuvā — lielākajā tirdzniecības centrā Baltijā «Akropolis» Viļņā, «Maxima baze», «CUP» un «PARKAS» Viļņā, «Akropolis» Šauļos, T/C «Mego», «Molas», «Iki» Kauņā, un Igaunijā, T/C «Ülemiste» Tallinnā.

Plašs pakalpojumu klāsts un zemas cenas īpaši izceļ «Clean Control» Baltijas tirgū. Mēs tīrām izstrādājumus no ādas, zamša, kažokādas un citus izstrādājumus no dažādiem materiāliem. Darām to ļoti kvalitatīvi, ātri, kā arī rūpējamies par jūsu dzīvesveida ērtību un uzmanīgi rūpējamies par jūsu apģērbu. Īpašs mūsu ķīmisko tīrītavu piedāvājums bērnu apģērbiem — lielisks palīgs mājas rūpēs.

Tāpat mēs piedāvājam slēpošanas kostīmu, kuros tiek izmantota modernā tehnoloģija «MEMBRANA», un speciālās termoveļas tīrīšanas pakalpojumus, kā arī daudz daudz citu patīkamu sīkumu, kuri ļaus jums izjust visus komforta labumus.

Mūsu cenas jūs noteikti izbrīnīs. Gaidām jūs mūsu pieņemšanas punktos.

Tālrunis: (+371) 67516835
Fakss: (+371) 67516826
e-pasts: info@cleancontrol.lv