Kā mūs atrast:

Jūs meklējat izdevīgu risinājumu, kā reklamēt savus pakalpojumus vai preces Baltijas reģionā? Jūsu mērķis ir ieinteresēt labi situētus cilvēkus, kas tērē daudz līdzekļu savam komfortam. Jūs vēlaties būt pārliecināti, ka Jūsu reklāma tiks pamanīta?

Ķīmisko tīrītavu tīkla «Clean Control» piedāvā jaunu un efektīvu reklāmas pakalpojumu tiem, kas tērē daudz līdzekļu savam komfortam. Mūsu klienti ir ar vidēju un augstāku pārticības līmeni, kuri ciena savu laiku un novērtē pakalpojumu kvalitāti.

Mēs piedāvājam eksluzīvu kampaņu viena mēneša garumā, kuras laikā 127 000 maksātspējīgo Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotāju apskatīs Jūsu reklāmas materiālus. Mēs garantējam, ka Jūsu reklāmas materiāli nokļūs tieši klientam rokās!

Kā tas darbojas?

Pasūtītāja izgatavotie reklāmas materiāli nokļūst tieši pie klienta, jo reklāmas materiālu, ko izgatavo pasūtītājs, mēs izvietojam zem plēves uz pakaramā katrā gatavā, iepakotā vienībā, kura tiek izsniegta klientam. Varam ari palīdzet izgatavot Jūsu reklamās materiālus vislabākā kvalitātē.

Mūsu partneri:

Varam palīdzēt izgatavot Jūsu reklāmas materiālus vislabākajā kvalitātē.

  Lejuplādēt ligumu par reklamas izvietosanu (paraugs)

  Lejuplādēt prezentāciju par reklamas pakalpojumu (11,1 Mb)
 
 
Par Jums patīkamu cenu un reklāmas kampaņas apjomu lūdzam sazināties ar mūsu reklāmas menedžeri:

Tālrunis: (+371) 67516835
Fakss: (+371) 67516826
e-pasts: info@cleancontrol.lv